Зворотний зв'язок

Ми – друкарня повного циклу!

Дизайн та макетування, додрукарська підготовка. Офсетний друк, післядрукарські процеси
Друк блокнотів та щоденників, періодичних видань, рекламна та сувенірна продукція


Дизайн поліграфії

100% гарантія якості та термінів

Доступні ціни

Наші послуги

0000000000
Дизайн та Верстка

Послуги професійної верстки та дизайну поліграфії в Києві

Дизайн, верстка, додрукарська підготовка будь-якої поліграфічної продукції: від візитки, флаєра, буклету до об'ємного багатосторінкового видання – журналу, газети, каталогу, книги. Розробка логотипів, фірмового стилю. Ми – команда досвідчених професіоналів з багаторічним досвідом роботи в поліграфії.


Розробка макетів друкованої продукції відповідно до побажань замовника, правил маркетингу та реклами, технічних вимог обраного способу друку.


Для виконання вашого замовлення ми готові задіяти спеціалістів на всіх стадіях видавничого процесу: набір тексту, літературне редагування, коректорська вичитка; підбір/зйомка, обробка фотографій та ілюстрацій, макетування, верстка та дизайн, технічне редагування.


Наші дизайнери створюють яскраві образи, що запам'ятовуються, і гармонійну верстку для будь-якої поліграфічної та рекламної продукції. Макети відповідають усім технічним вимогам і після затвердження надсилаються до друку точно в строк.0000000000
Додрукарська підготовка

Додрукарська підготовка, яку інакше називають препрес, по праву вважається одним з найважливіших етапів у процесі створення якісного поліграфічного продукту. Зі смаком виконаний дизайн та грамотне оформлення не зможуть забезпечити хороший результат без належної обробки матеріалів для друку.


Підготовка макетів до друку – найважливіший етап виробництва поліграфічної продукції. Від якості виконання залежить успіх всього проєкту. Недбалість і некомпетентність, допущена при підготовці макета, може стати суттєвою помилкою, яка може поставити під загрозу якість та терміни виконання замовлення.


Ми надаємо послуги з додрукарської підготовки, а саме: перевірка оригінал-макетів, коригування та доопрацювання за потреби з урахуванням усіх технологічних особливостей нашого обладнання, розробка дизайну будь-якої рекламної продукції, виведення фотоформ. А також виконуємо всі роботи, які входять до пакета стандартної підготовки матеріалів до друку.


Всі труднощі та питання, що виникають у процесі підготовки файлів, замовник може вирішити, звернувшись за консультацією до наших фахівців.


Послуги додрукарської підготовки матеріалів, препрес, дизайн, макетування


0000000000
Офсетний друк

Офсетний друк на замовлення – послуги поліграфії в Києві

Друкарня «ГАМА ПРИНТ» застосовує офсетний друк для створення будь-яких видів рекламної поліграфічної продукції – візиток, флаєрів, листівок, брошур, буклетів, каталогів, книг, блокнотів, щоденників, газет, журналів та іншої продукції.


Основною перевагою офсетного друку є низька вартість за одиницю друкованої продукції при великих накладах.


Також не варто забувати про чудову передачу кольору та якість друку – відмінна передача півтонів і точне відтворення дрібних деталей, а також можливість друкувати фарбами з палітри Pantone (що абсолютно неможливо за цифрової технології друку).


При офсетному способі виробництва весь технологічний процес стандартизований, на високому рівні автоматизації, що дає змогу досягати високої точності розміщення зображення та наступних постпрес-операцій.


Крім того, офсетний друк можливий на значно більшому асортименті матеріалів, ніж цифровий друк.
Післядрукарська обробка

До постдрукарської або, як ще її називають, післядрукарської обробки належать всі процеси, які проводяться після того, як закінчено друк. Таких процедур безліч, причому частина з них є обов'язковою для будь-якої поліграфічної продукції.


Якщо вам потрібно виконати бігування, фальцювання буклетів, каталогів, папок, листівок, пакетів та іншої продукції, здійснити перфорацію, ламінування тощо, тоді пропозиція друкарні «ГАМА ПРИНТ» – саме те, що вам потрібно, адже ми:


Точно дотримуємось визначених термінів виконання замовлення.


Виготовляємо поліграфічну продукцію «під ключ».


Післядрукарська обробка поліграфічної продукції – невіддільна складова її успіху. Адже саме від постпресу залежить, як виглядатиме ваша поліграфія зрештою.


За бажанням доставляємо готову продукцію до офісу замовника.


Післядрукарська обробка – кашкування, бігування, фальцювання, ламінування


0000000000
Палітурні роботи

Палітурні роботи – брошурування, тверда, м'яка обкладинка, машинна вишивка

Друкарня «ГАМА ПРИНТ» виконує всі види палітурних послуг.


Палітурні роботи — це роботи, пов'язані зі створенням обкладинки (переплетення) та її закріпленням.


Для палітурки книг, блокнотів і щоденників ми пропонуємо тверду і м'яку обкладинку, а також новинку – палітурку із застосуванням машинної вишивки.


Термоклейова палітурка або термоклейове безшвейне скріплення (КБС) — це різновид скріплення паперових блоків з м'якою обкладинкою за допомогою спеціального клею. Цей спосіб кріплення палітурки часто називають книжковою або «м'якою» обкладинкою.


Також ми робимо кріплення палітурки на металеву або пластикову пружину.

Завжди недорого, оперативно та якісно!